Catering-Imprezy

Zapraszamy do organizacji imprez w w naszej firmie.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy dwie sale: Sala Różana i sala Wiśniowy Sad. Organizujemy w nich: imprezy okolicznościowe, bankiety, konferencje, komunie, wesela, chrzciny, stypy, przyjęcia firmowe i świąteczne. Sala Różana – przewidziana jest dla imprez do 80 osób, sala Wiśniowy Sad do 200 osób. Obie sale mieszczą się w Tomaszowie Mazowieckim, przy ulicy Wschodnia 14.

Na wszystkich, organizowanych przez nas, imprezach zapewniamy potrawy, wędliny, ciasta, pieczywa, garmaż produkowane przez nas, na bazie naturalnych surowców, bez konserwantów. Dbamy nie tylko o niepowtarzalny smak naszych wyrobów ale również o estetykę i formę ich podania. Dlatego też imprezy organizowane przez nas i u nas cechuje niepowtarzalny smak, urok i atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi salami i ofertą cateringu.

Sala „Różana”

imprezy

Sala „Wiśniowy Sad”

imprezy

Catering

imprezy

W naszej firmie, przy ul. Wschodnia 14, prowadzimy również stołówkę „Stary Rynek”. Jest ona czynna codziennie, od poniedziałku do niedzieli. Oferujemy w niej szeroki wybór smacznych i świeżych potraw, przygotowywanych z surowców najwyższej jakości dostarczanych przez rodzimych producentów. W każdą niedzielę oferujemy rodzinne obiady, gdzie mogą Państwo, razem z najbliższymi, spędzić miło czas, bez konieczności przygotowywania obiadu w domu, a jendocześnie spróbować naszej specjalnej niedzielnej oferty. Dla osób mających problemy żołądkowe czy dbających  „o linie” przygotowujemy potrawy dietetyczne, beztłuszczowe. Ponadto w naszej stałej ofercie polecamy sałatki FIT, które są idealne nie tylko dla osób „liczących kalorie”.

Stołówka Stary Rynek – wejdź

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 10.00-18.00
Sobota 9.00-15.00
Niedziela 9.00-15.00

Deko Smaku zapewni by żywność była smaczna, bez chemii, podana przez świetną obsługę. Sklepy wyposażone są w nowoczesne urządzenia chłodnicze, zapewniające jak najlepszą jakość produktów. Jedyny sklep w Polsce, gdzie prowadzona jest produkcja wyrobów ekologicznych, bez konserwantów, z produkcją wędlin, rozbiorem mięsa na oczach klientów.